Uwolnij Swoją Kreatywność

Pragniesz nauczyć się szycia, ale jeszcze nie wiesz jak?

Zajęcia Dla Dzieci

Prowadzimy specjalne kursy dedykowane dla najmłodszych. Pozwalają one rozwijać kreatywność Twojego dziecka. Zajęcia odbywają się grupowo i indywidualnie, również w placówkach edukacyjnych.

Dla Kogo?

Cały czas poszukujesz własnego stylu, ale nie potrafisz odnaleźć go na sklepowych półkach? A może chcesz się wyróżnić? Nasz kurs krawiecki zdecydowanie zaspokoi Twoje wszystkie potrzeby. Dopasujemy się do wszystkich Twoich wymagań. 

Elastyczny Kurs

Potrzebujesz kreacji na zbliżającą się imprezę? Może nowe pościele? Nasz kurs realizowany jest według Twoich potrzeb. Dlatego możemy nauczyć Cię szycia wszystkiego, od prostego obrusu czy firanek do Twojego domu po sukienkę.

Kurs Dla Każdego

Dopasujemy się do Twojego poziomu bez względu na posiadane umiejętności krawieckie. Szkolimy początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych. Kursy dla dzieci to również bardzo atrakcyjne zajęcia dodatkowe, które pozwolą rozwijać pasję i zdobywać nowe doświadczenia.

Vouchery

Chciałbyś podarować bliskiej osobie kurs krawiecki? Teraz masz taką możliwość! Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

Kursy Wieczorne i Weekendowe

Szkolimy zarówno wieczorami jak i w weekendy.

Szkolenia Dla Każdego

W naszej ofercie są kursy dla dorosłych i dzieci w każdym wieku.

Z Dojazdem

Szkolimy zarówno stacjonarnie jak i z dojazdem.

Jesteś zainteresowany?

Uzyskaj więcej informacji.